Sesja Świąteczna 2021

Cześć,

Miło Ciebie tutaj widzieć. Właśnie zaczynam przygotowania do sesji świątecznych, które odbędą się w moim studio w Opolu. Kolejny już raz studio zamieni się w świąteczną krainę i przez dwa miesiące będę czarować. Choinki, mikołaje, gwiazdki, śnieg, a do tego śmiech dzieci i wielkie oczekiwanie na Boże Narodzenie.

Nie zapomnij się zapisać!

https://fotokrupa.zalamo.com/book#/

Zobacz jak było w zeszłym roku na naszych sesjach, w tym będzie równie pięknie, ale troszkę inaczej.

Sesje świąteczne 2020 – scenografie

Albumy / fotoobrazy / wydruki

Od zawsze lubiłam mieć zdjęcia wywołane na papierze. Na początku były to zwykłe klasery, gdzie wydruki wielkości 10×15 cm lądowały za folijkę. Później projektowałam albumy tradycyjne – tematyczne, opowiadające historie, głównie z wyjazdów ze znajomymi. Jak pojawiły się w moim świecie dzieci, dla każdego z nich prowadziłam album, do którego wklejałam przeróżniaste rzeczy, zdjęcia również. To są pamiątki na lata, dla nas, dla naszych dzieci, wnuków…

Jednak w dobie wszędobylskiej elektroniki, socialmediów, wirtualnych galerii, dajemy się wyrwać z magii dotykania wydrukowanych wspomnień. Nie traćmy tego. Drukujmy nasze ulubione zdjęcia, projektujmy albumy, które przetrwają lata i będą cieszyć oczy każde kolejne pokolenia.

Wybierając się do mnie na sesję zdjęciową, nie tylko zatrzymuję dla Was ten jeden moment, chwilę kiedy wspólnie przeżywacie kolejny etap swojego życia. Zatrzymuję dla Was wspomnienia i dodatkowo drukuję je na papierze, abyście mogli usiąść wygodnie w fotelu i oglądać wspólnie wasze uśmiechy. Drukuję dla was fotoobrazy / zdjęcia wielkoformatowe, które zdobią Wasze ściany i za każdym razem wywołują miłe wspomnienia. Drukuję dla Was również albumy, które leżąc na regale czekają na ten moment jak sięgniecie po nie ze swoimi bliskimi. To są te chwile, które właśnie te produkty wam dają…

Co znajdziecie w mojej ofercie?

Fotoalbumy

*albumy w oprawie materiałowej, z możliwością personalizacji; 10 rozkładówek (20 stron); w formatach:  mini – 10×10 cm / 15×15 cm standard – 20×20 cm / 20×30 cm / 30×30 cm

*albumy EKO z okładką zdjęciową, taką jak wnętrze albumu; 5 rozkładówek (10 stron) lub 10 rozkładówek (20 stron) w formacie 20×20 cm

Wydruki

*fotoobrazy – wysokiej jakości wydruk na płótnie w formatach od 20×30 cm do 120 cm na dłuższym boku

*foambord – wydruk podklejony na 10 mm piance w rozmiarach od 15×23 cm do 100 cm na dłuższym boku

*tamborki – wydruki na płótnie naciągnięte na tamborek  o średnicy od 16 cm do 35 cm

*wydruki wielkoformatowe

*wydruk na płótnie w ramie w formatach od 20×30 cm do 40×60 cm

 

Sesje świąteczne 2020 – scenografie

Zapraszam do rezerwacji terminów:

https://fotokrupa.zalamo.com/book#/

Sesje Świąteczne 2020

Zapraszam na kolejną edycję sesji świątecznych.

W tym roku będzie równie cudownie jak w zeszłych latach. Zapraszam Was na mój fanpage oraz instagram, tam na bieżąco będziecie z informacjami, co na Was czeka w studio.

Zapisywać można się tutaj: https://fotokrupa.zalamo.com/book#/

Sesje plenerowe 2020

Ten rok jest inny, każdy to mówi i wie. Sesje zdjęciowe wyszły w 90% na zewnątrz i wcale mnie nie zawiedliście, pogoda również. Zobaczcie, tak pracowaliśmy, wspólnie tworzyliśmy dla Was pamiątkę na lata. To skrót naszych sesji, nie wszystkie niestety dostały pozwolenie na publikację, niemniej jednak cieszę się ogromnie, że te zdjęcia będą upiększać Wasze domy.

Wiosna z koroną w tle

Od ponad miesiąca nie pracuję, zawiesiłam fotografowanie, nie chcę ryzykować, chcę dbać o swoich klientów i o swoją rodzinę. W między czasie przyszła upragniona, wyczekana wiosna, przyszła z przytupem i przyniosła wszystkim trochę nadziei. Rośliny zaczęły budzić się do życia, szybciej niż zwykle, ale to i dobrze, bo czekaliśmy na tą zieleń już tak bardzo.

Chciałam wykorzystać ten moment i to zrobiłam, na chwilę oderwałam się od tego marazmu, zabrałam córkę na krótką sesję i wyszło nam to tylko na dobre.

 

Sesje Świąteczne 2019 – podsumowanie

Zaczynamy kolejny rok i na początku chciałabym Wam wszystkim podziękować za tak liczne odwiedziny podczas mini sesji świątecznych. Ten rok był wyjątkowy, zresztą jak każdy wcześniejszy. Jesteście wspaniali, zaufaliście mi kolejny raz i przyjeżdżacie na zdjęcia z dalekich miejsc. Bardzo Wam dziękuję.

Nie mam możliwości, aby pokazać Wam wszystkich moich cudownych klientów, ale chodziarz część pojawi się poniżej w galerii.

Mini Sesje Świąteczne 2019

Chciałabym Was serdecznie zaprosić na kolejną edycję Sesji Świątecznych.
W tym roku macie do dyspozycji 3 soboty, 3 niedziele oraz kilka dni w tygodniu (w przedziale godzinowym 9-16).
Jeśli żaden termin Wam jednak nie odpowiada, skontaktujcie się ze mną, a na pewno znajdziemy na to jakieś rozwiązanie.

Zapisy on-line
https://fotokrupa.zalamo.com/book

Serdecznie zapraszam

 

Dzień Mamy i Taty 2019

Już w niedzielę będziemy obchodzić jeden z piękniejszych dni w roku, dzień mamy, a w czerwcu dzień taty. Z tej okazji przygotowałam dla was specjalna ofertę na sesję z mama i tata.
✨ Przez kolejne 3 tygodnie możecie się umawiać na mini sesje w godzinach 9-14 
✨Otrzymacie 3 zdjęcia w formie cyfrowej oraz wydruki w formacie 15×23
✨Koszt sesji 180 zl; dodatkowe ujęcie 30 zł 
✨Zdjęcia wykonujemy w studio lub plenerze w okolicach studia

Zapraszam serdecznie do rezerwowania terminów.

Www.fotokrupa.com 
Tel. 502 089 262

Sesje Świąteczne 2018

Kolejny rok z rzędu mam ogromną przyjemność tworzyć dla Was scenografie świąteczne. Co rok są inne, czasami podobne, ale klimat pozostaje ten sam. Już od początku listopada moje studio zmienia się w świąteczną krainę. Dzieci wchodząc przez próg głośno wzdychają „wow”, rodzice również są zachwyceni tą magią.
W tym roku przygotowałam Wam klimatyczny kącik z kominkiem, huśtawkę z zimowym akcentem oraz standardową, ciemną scenkę ze śniegiem.

Na sesje możecie zapisać się tutaj: https://fotokrupa.nakiedy.pl/

 

 

tel. 502 089 262

aga.krupa@onet.eu

Agnieszka Krupa
Fotografia

Piastowska 4

45-020 Opole

Menu