O mnie

 

 

Matka, wariatka, aparatka. Łączę pracę z pasją. Tak w skrócie można opisać to czym się obecnie zajmuję. Jestem    żoną, mamą dwójki dzieci, a fotografia zawsze gdzieś koło mnie była. Zaczęłam podszkalać swój warsztat, tak aby  moje dzieci miały piękną pamiątkę z   dzieciństwa. Tak szybko rosną, zmieniają się, dorośleją i szybko zapominamy,  kiedy były malutkimi kruszynkami, a ich życie było całkowicie zależne od nas, dorosłych. Warto zachować te chwile  na dłużej.

 Moim kolejnym krokiem w życiu i dużym wyzwaniem, było postawienie na fotografię. Teraz jest to moja praca, ale  praca przynosząca ogrom przyjemności. Kiedy na swojej drodze spotykam kilkudniowe maleństwa oraz te większe,  uśmiechające się, płaczące, rozrabiające i ciekawe świata dzieciaczki poświęcam się im w 100%. Jestem wielce  szczęśliwa, kiedy rodzice ufają mi i powierzają w moje ręce swoje najukochańsze pociechy.

 Nie tylko fotografia dziecięca, ale również fotografia ślubna, okolicznościowa zajmują mój czas. Staram się do Was  dopasować, oferując Wam różne pakiety, jestem otwarta na nowe propozycje, nowe wyzwania.

 

 Zapraszam do kontaktu: napisz, zadzwoń.