Sesja w lawendzie

Przełom czerwca i lipca to moment na kwitnienie lawendy. Jest to bardzo krótki czas, ale jak piękny i pachnący. Ktoś choć raz był na polu lawendy i doświadczył intensywności zapachu oraz doznań estetycznych, to wie o czym mówię.

Na ten krótki czas, właściciele pola otwierają dla nas swoje drzwi i mogę zatrzymać czas w tak pięknych okolicznościach przyrody.

(więcej…)

Studio – nowa lokalizacja

W pewnym momencie, w styczniu, całkowicie nieoczekiwanie, nadarzyła się okazja aby zmienić lokalizację studia. Miejsce do remontu, ale z potencjałem, na parterze, bliżej domu, z dobrym dojazdem i darmowym parkingiem. Czas było zmierzyć się z tabelką „za i przeciw”. Decyzja zapadła. Od tygodnia pracuję w nowej przestrzeni. Mam czas się do niej przyzwyczaić, poznać jej zalety i okiełznać wady. A was zapraszam do obejrzenia nowych czterech kątów i oczywiście do odwiedzenia mnie 🙂

Studio 2023

Nowy rok, to i nowe aranżacje w studio. Coś bardziej klimatycznego, delikatnego oraz dla młodych modeli zielone podwórko. W studio znajdziecie również miejsce na neutralne i klasyczne zdjęcia w bieli, czerni oraz z wybranym przez Was innym tłem z kolekcji dostępnej w studio.

Zapraszam do kontaktu i umówienia swojego terminu sesji zdjęciowej.

Sesje świąteczne 2022 – scenografie

Z wielką przyjemnością prezentuję Wam tegoroczne scenografie sesji świątecznych 2022.

Aby zapisać się na sesję, kliknij w link, przeniesie Was do miejsca, w którym znajdziecie dogodny dla siebie termin.

ZAPISY

 

Sesja Świąteczna 2022

Zapraszam Was na kolejny sezon magicznych sesji zimowo – świątecznych. Jak co roku, będzie nowa scenografia, całe studio przemieni się cudną zimową krainę. Będzie śnieg, wiejska chata, kominek przy którym będziecie mogli się ogrzać. Jak zawsze będzie dużo śmiechu i zabawy.

Zapisz się – zarezerwuj swój termin sesji zdjęciowej

 

Sesja zdjęciowa na roczek – scenografie

Kiedy Twoje dziecko kończy pierwszy rok życia, to jest najlepszy moment aby wybrać się na kolejną lub pierwszą sesję zdjęciową. To ważny moment, wart zatrzymania na fotografiach. Stylizacje jakie możemy wykorzystać podczas takiej sesji zdjęciowej są różne. Możemy iść w minimalizm, ale również możemy dodać roczkowych elementów, rozetek, balonów, stworzyć naturalne mini scenografie, tak aby Wasze dziecko czuło wielką radość, a ja mogłabym ją uchwycić.

Storyalbum – seria camden

Seria camdem charakteryzuje się wyjątkowo delikatnym w dotyku obiciem, oprawa jest w typie nubuk. Grawery wyglądają na niej bajecznie.

Sesje świąteczne 2021 – podsumowanie

Kolejny sezon sesji świątecznych za nami, co roku coraz trudniej stworzyć scenografie, które będą niepowtarzalne. Staję na głowie, aby przeskoczyć i tak juz wysoko postawioną poprzeczkę. Zaskakujecie mnie co roku, kiedy tak licznie mnie odwiedzacie i przede wszystkim wracacie, jest to dla mnie znak, że jednak udaje mi się Was zaskoczyć moimi scenografiami.

 

Z tego miejsca chciałabym Wam bardzo podziękować, jesteście dla mnie Ważni, bez Was nie byłoby mnie. Czekam na Was w kolejne święta oraz na neutralnych sesjach, sesjach z okazji urodzin, chrztu, komunii, z babcią i dziadkiem, tak po prostu i na takich sesjach, na które mobilizujecie całe rodziny, aby mieć piękną pamiątkę.

Poniżej zapraszam do obejrzenia zdjęć, jakie udało Nam się wykonać.

(więcej…)

Sesja świąteczna 2021 – scenografie

Zapraszam Was na kolejną odsłonę sesji świątecznych w moim studio w Opolu. Co roku jest niepowtarzalnie, klimatycznie, zimowo, świątecznie. Pragnę Was przenieść w miejsce magiczne i dające już namiastkę zbliżających się świąt.

Zapisy na sesje: http://fotokrupa.zalamo.com/book#/

Sesja Świąteczna 2021

Cześć,

Miło Ciebie tutaj widzieć. Właśnie zaczynam przygotowania do sesji świątecznych, które odbędą się w moim studio w Opolu. Kolejny już raz studio zamieni się w świąteczną krainę i przez dwa miesiące będę czarować. Choinki, mikołaje, gwiazdki, śnieg, a do tego śmiech dzieci i wielkie oczekiwanie na Boże Narodzenie.

Nie zapomnij się zapisać!

https://fotokrupa.zalamo.com/book#/

Zobacz jak było w zeszłym roku na naszych sesjach, w tym będzie równie pięknie, ale troszkę inaczej.

Sesje świąteczne 2020 – scenografie

tel. 502 089 262

aga.krupa@onet.eu

Agnieszka Krupa
Fotografia

Piotrkowska 7d

45-316 Opole

Menu