Sesja zdjęciowa na roczek – scenografie

Kiedy Twoje dziecko kończy pierwszy rok życia, to jest najlepszy moment aby wybrać się na kolejną lub pierwszą sesję zdjęciową. To ważny moment, wart zatrzymania na fotografiach. Stylizacje jakie możemy wykorzystać podczas takiej sesji zdjęciowej są różne. Możemy iść w minimalizm, ale również możemy dodać roczkowych elementów, rozetek, balonów, stworzyć naturalne mini scenografie, tak aby Wasze dziecko czuło wielką radość, a ja mogłabym ją uchwycić.

Storyalbum – seria camden

Seria camdem charakteryzuje się wyjątkowo delikatnym w dotyku obiciem, oprawa jest w typie nubuk. Grawery wyglądają na niej bajecznie.

Sesje świąteczne 2021 – podsumowanie

Kolejny sezon sesji świątecznych za nami, co roku coraz trudniej stworzyć scenografie, które będą niepowtarzalne. Staję na głowie, aby przeskoczyć i tak juz wysoko postawioną poprzeczkę. Zaskakujecie mnie co roku, kiedy tak licznie mnie odwiedzacie i przede wszystkim wracacie, jest to dla mnie znak, że jednak udaje mi się Was zaskoczyć moimi scenografiami.

 

Z tego miejsca chciałabym Wam bardzo podziękować, jesteście dla mnie Ważni, bez Was nie byłoby mnie. Czekam na Was w kolejne święta oraz na neutralnych sesjach, sesjach z okazji urodzin, chrztu, komunii, z babcią i dziadkiem, tak po prostu i na takich sesjach, na które mobilizujecie całe rodziny, aby mieć piękną pamiątkę.

Poniżej zapraszam do obejrzenia zdjęć, jakie udało Nam się wykonać.

(więcej…)

Sesja świąteczna 2021 – scenografie

Zapraszam Was na kolejną odsłonę sesji świątecznych w moim studio w Opolu. Co roku jest niepowtarzalnie, klimatycznie, zimowo, świątecznie. Pragnę Was przenieść w miejsce magiczne i dające już namiastkę zbliżających się świąt.

Zapisy na sesje: http://fotokrupa.zalamo.com/book#/

Sesja Świąteczna 2021

Cześć,

Miło Ciebie tutaj widzieć. Właśnie zaczynam przygotowania do sesji świątecznych, które odbędą się w moim studio w Opolu. Kolejny już raz studio zamieni się w świąteczną krainę i przez dwa miesiące będę czarować. Choinki, mikołaje, gwiazdki, śnieg, a do tego śmiech dzieci i wielkie oczekiwanie na Boże Narodzenie.

Nie zapomnij się zapisać!

https://fotokrupa.zalamo.com/book#/

Zobacz jak było w zeszłym roku na naszych sesjach, w tym będzie równie pięknie, ale troszkę inaczej.

Sesje świąteczne 2020 – scenografie

Albumy / fotoobrazy / wydruki

Od zawsze lubiłam mieć zdjęcia wywołane na papierze. Na początku były to zwykłe klasery, gdzie wydruki wielkości 10×15 cm lądowały za folijkę. Później projektowałam albumy tradycyjne – tematyczne, opowiadające historie, głównie z wyjazdów ze znajomymi. Jak pojawiły się w moim świecie dzieci, dla każdego z nich prowadziłam album, do którego wklejałam przeróżniaste rzeczy, zdjęcia również. To są pamiątki na lata, dla nas, dla naszych dzieci, wnuków…

Jednak w dobie wszędobylskiej elektroniki, socialmediów, wirtualnych galerii, dajemy się wyrwać z magii dotykania wydrukowanych wspomnień. Nie traćmy tego. Drukujmy nasze ulubione zdjęcia, projektujmy albumy, które przetrwają lata i będą cieszyć oczy każde kolejne pokolenia.

Wybierając się do mnie na sesję zdjęciową, nie tylko zatrzymuję dla Was ten jeden moment, chwilę kiedy wspólnie przeżywacie kolejny etap swojego życia. Zatrzymuję dla Was wspomnienia i dodatkowo drukuję je na papierze, abyście mogli usiąść wygodnie w fotelu i oglądać wspólnie wasze uśmiechy. Drukuję dla was fotoobrazy / zdjęcia wielkoformatowe, które zdobią Wasze ściany i za każdym razem wywołują miłe wspomnienia. Drukuję dla Was również albumy, które leżąc na regale czekają na ten moment jak sięgniecie po nie ze swoimi bliskimi. To są te chwile, które właśnie te produkty wam dają…

Co znajdziecie w mojej ofercie?

(więcej…)

Sesje świąteczne 2020 – scenografie

Zapraszam do rezerwacji terminów:

https://fotokrupa.zalamo.com/book#/

Sesje Świąteczne 2020

Zapraszam na kolejną edycję sesji świątecznych.

W tym roku będzie równie cudownie jak w zeszłych latach. Zapraszam Was na mój fanpage oraz instagram, tam na bieżąco będziecie z informacjami, co na Was czeka w studio.

Zapisywać można się tutaj: https://fotokrupa.zalamo.com/book#/

Sesje plenerowe 2020

Ten rok jest inny, każdy to mówi i wie. Sesje zdjęciowe wyszły w 90% na zewnątrz i wcale mnie nie zawiedliście, pogoda również. Zobaczcie, tak pracowaliśmy, wspólnie tworzyliśmy dla Was pamiątkę na lata. To skrót naszych sesji, nie wszystkie niestety dostały pozwolenie na publikację, niemniej jednak cieszę się ogromnie, że te zdjęcia będą upiększać Wasze domy.

Popatrzcie, jakie piękne sesje wykonaliśmy wspólnie:

(więcej…)

Wiosna z koroną w tle

Od ponad miesiąca nie pracuję, zawiesiłam fotografowanie, nie chcę ryzykować, chcę dbać o swoich klientów i o swoją rodzinę. W między czasie przyszła upragniona, wyczekana wiosna, przyszła z przytupem i przyniosła wszystkim trochę nadziei. Rośliny zaczęły budzić się do życia, szybciej niż zwykle, ale to i dobrze, bo czekaliśmy na tą zieleń już tak bardzo.

Chciałam wykorzystać ten moment i to zrobiłam, na chwilę oderwałam się od tego marazmu, zabrałam córkę na krótką sesję i wyszło nam to tylko na dobre.

 

tel. 502 089 262

aga.krupa@onet.eu

Agnieszka Krupa
Fotografia

Piastowska 4

45-020 Opole

Menu