Sesja zdjęciowa – white

Czasami to, co najprostsze, wydaje się być najbardziej efektowne. Tak właśnie jest podczas sesji zdjęciowych, których głównym motywem jest klasyczny styl „White”. Ta sesja jest połączeniem minimalizmu, naturalności, elegancji, a w przypadku dzieci spontaniczności.

Sesje zdjęciowe dziecięce są pełne życia, spontaniczności i niewinności w stylu white. To właśnie wśród tych malutkich modeli możemy odnaleźć całą paletę emocji, które składają się na barwny świat dzieciństwa, na minimalistycznej scenografii możemy odkryć ich naturalność.

Pierwszymi i jednymi z najczęstszych emocji, które możemy zaobserwować podczas sesji dzieciątka, są radość i beztroska. Dziecięce uśmiechy i błysk w oczach, gdy bawią się ulubionymi zabawkami czy odkrywają coś nowego, są niezwykle autentycznym wyrazem tej niezwykłej radości życia. Te chwile są jak błyskawice, trudne do uchwycenia, ale kiedy udaje się to zrobić, przynoszą nam one niewymierne szczęście. Jednak nie tylko radość jest obecna podczas sesji zdjęciowej dziecięcej. Czasami pojawiają się również łzy, złość czy smutek. Te emocje są równie autentyczne i ważne. Mogą być wywołane przez zwykłe dzieciece trudności, jak na przykład niemożność zrobienia czegoś, czego chcą, czy zmęczenie. Ważne jest, aby pozwolić dzieciom na wyrażanie tych uczuć, nawet jeśli nie zawsze są one urocze czy przyjemne. To część procesu uczenia się radzenia sobie z emocjami i budowania zdrowej samoświadomości. Warto podkreślić, że emocje w sesji dzieciątka są niezwykle autentyczne i spontaniczne. Naszym zadaniem jako fotografów jest uchwycenie tych momentów w sposób delikatny i subtelny, aby zachować prawdziwy charakter dziecięcej duszy. To właśnie ta autentyczność czyni sesję zdjęciową dzieci niezapomnianym przeżyciem, zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców.

Sesja Świąteczna 2023

Kolejny rok tradycji, czyli studio zamienia się w świąteczno – zimową krainę. Dużo frajdy sprawia mi tworzenie dla Was scenografii, mogę puścić wodze fantazji i tworzyć. Z roku na rok posiadam coraz więcej gadżetów i ponownie je wykorzystuję, ale też dodaję nowe elementy, tła, wymieniam się z innymi fotografami większymi rzeczami.

Mam nadzieję, że tegoroczne scenografie Was zachwycą.

Zapisywać można się tutaj: ZAPISY 

MINI SESJE – Witaj Szkoło!

Przygotowałam dla Was cudowną szkolną scenografię, idealnie nadającą się dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i kończącym przedszkole.

Zadzwoń / napisz, umów się na zdjęcia w dniach 1 – 16 września.

lub zapisz się online https://fotokrupa.zalamo.com/book#/

Sesja w lawendzie

Przełom czerwca i lipca to moment na kwitnienie lawendy. Jest to bardzo krótki czas, ale jak piękny i pachnący. Ktoś choć raz był na polu lawendy i doświadczył intensywności zapachu oraz doznań estetycznych, to wie o czym mówię.

Na ten krótki czas, właściciele pola otwierają dla nas swoje drzwi i mogę zatrzymać czas w tak pięknych okolicznościach przyrody.

(więcej…)

Studio – nowa lokalizacja

W pewnym momencie, w styczniu, całkowicie nieoczekiwanie, nadarzyła się okazja aby zmienić lokalizację studia. Miejsce do remontu, ale z potencjałem, na parterze, bliżej domu, z dobrym dojazdem i darmowym parkingiem. Czas było zmierzyć się z tabelką „za i przeciw”. Decyzja zapadła. Od tygodnia pracuję w nowej przestrzeni. Mam czas się do niej przyzwyczaić, poznać jej zalety i okiełznać wady. A was zapraszam do obejrzenia nowych czterech kątów i oczywiście do odwiedzenia mnie 🙂

Studio 2023

Nowy rok, to i nowe aranżacje w studio. Coś bardziej klimatycznego, delikatnego oraz dla młodych modeli zielone podwórko. W studio znajdziecie również miejsce na neutralne i klasyczne zdjęcia w bieli, czerni oraz z wybranym przez Was innym tłem z kolekcji dostępnej w studio.

Zapraszam do kontaktu i umówienia swojego terminu sesji zdjęciowej.

Sesje świąteczne 2022 – scenografie

Z wielką przyjemnością prezentuję Wam tegoroczne scenografie sesji świątecznych 2022.

Aby zapisać się na sesję, kliknij w link, przeniesie Was do miejsca, w którym znajdziecie dogodny dla siebie termin.

ZAPISY

 

Sesja Świąteczna 2022

Zapraszam Was na kolejny sezon magicznych sesji zimowo – świątecznych. Jak co roku, będzie nowa scenografia, całe studio przemieni się cudną zimową krainę. Będzie śnieg, wiejska chata, kominek przy którym będziecie mogli się ogrzać. Jak zawsze będzie dużo śmiechu i zabawy.

Zapisz się – zarezerwuj swój termin sesji zdjęciowej

 

Sesja zdjęciowa na roczek – scenografie

Kiedy Twoje dziecko kończy pierwszy rok życia, to jest najlepszy moment aby wybrać się na kolejną lub pierwszą sesję zdjęciową. To ważny moment, wart zatrzymania na fotografiach. Stylizacje jakie możemy wykorzystać podczas takiej sesji zdjęciowej są różne. Możemy iść w minimalizm, ale również możemy dodać roczkowych elementów, rozetek, balonów, stworzyć naturalne mini scenografie, tak aby Wasze dziecko czuło wielką radość, a ja mogłabym ją uchwycić.

Storyalbum – seria camden

Seria camdem charakteryzuje się wyjątkowo delikatnym w dotyku obiciem, oprawa jest w typie nubuk. Grawery wyglądają na niej bajecznie.

tel. 502 089 262

aga.krupa@onet.eu

Agnieszka Krupa
Fotografia

Piotrkowska 7d

45-316 Opole

Menu