Studio 2023

Nowy rok, to i nowe aranżacje w studio. Coś bardziej klimatycznego, delikatnego oraz dla młodych modeli zielone podwórko. W studio znajdziecie również miejsce na neutralne i klasyczne zdjęcia w bieli, czerni oraz z wybranym przez Was innym tłem z kolekcji dostępnej w studio.

Zapraszam do kontaktu i umówienia swojego terminu sesji zdjęciowej.

Sesje świąteczne 2022 – scenografie

Z wielką przyjemnością prezentuję Wam tegoroczne scenografie sesji świątecznych 2022.

Aby zapisać się na sesję, kliknij w link, przeniesie Was do miejsca, w którym znajdziecie dogodny dla siebie termin.

ZAPISY

 

Sesja Świąteczna 2022

Zapraszam Was na kolejny sezon magicznych sesji zimowo – świątecznych. Jak co roku, będzie nowa scenografia, całe studio przemieni się cudną zimową krainę. Będzie śnieg, wiejska chata, kominek przy którym będziecie mogli się ogrzać. Jak zawsze będzie dużo śmiechu i zabawy.

Zapisz się – zarezerwuj swój termin sesji zdjęciowej

 

Sesja zdjęciowa na roczek – scenografie

Kiedy Twoje dziecko kończy pierwszy rok życia, to jest najlepszy moment aby wybrać się na kolejną lub pierwszą sesję zdjęciową. To ważny moment, wart zatrzymania na fotografiach. Stylizacje jakie możemy wykorzystać podczas takiej sesji zdjęciowej są różne. Możemy iść w minimalizm, ale również możemy dodać roczkowych elementów, rozetek, balonów, stworzyć naturalne mini scenografie, tak aby Wasze dziecko czuło wielką radość, a ja mogłabym ją uchwycić.

Storyalbum – seria camden

Seria camdem charakteryzuje się wyjątkowo delikatnym w dotyku obiciem, oprawa jest w typie nubuk. Grawery wyglądają na niej bajecznie.

Sesje świąteczne 2021 – podsumowanie

Kolejny sezon sesji świątecznych za nami, co roku coraz trudniej stworzyć scenografie, które będą niepowtarzalne. Staję na głowie, aby przeskoczyć i tak juz wysoko postawioną poprzeczkę. Zaskakujecie mnie co roku, kiedy tak licznie mnie odwiedzacie i przede wszystkim wracacie, jest to dla mnie znak, że jednak udaje mi się Was zaskoczyć moimi scenografiami.

 

Z tego miejsca chciałabym Wam bardzo podziękować, jesteście dla mnie Ważni, bez Was nie byłoby mnie. Czekam na Was w kolejne święta oraz na neutralnych sesjach, sesjach z okazji urodzin, chrztu, komunii, z babcią i dziadkiem, tak po prostu i na takich sesjach, na które mobilizujecie całe rodziny, aby mieć piękną pamiątkę.

Poniżej zapraszam do obejrzenia zdjęć, jakie udało Nam się wykonać.

(więcej…)

Sesja świąteczna 2021 – scenografie

Zapraszam Was na kolejną odsłonę sesji świątecznych w moim studio w Opolu. Co roku jest niepowtarzalnie, klimatycznie, zimowo, świątecznie. Pragnę Was przenieść w miejsce magiczne i dające już namiastkę zbliżających się świąt.

Zapisy na sesje: http://fotokrupa.zalamo.com/book#/

Sesja Świąteczna 2021

Cześć,

Miło Ciebie tutaj widzieć. Właśnie zaczynam przygotowania do sesji świątecznych, które odbędą się w moim studio w Opolu. Kolejny już raz studio zamieni się w świąteczną krainę i przez dwa miesiące będę czarować. Choinki, mikołaje, gwiazdki, śnieg, a do tego śmiech dzieci i wielkie oczekiwanie na Boże Narodzenie.

Nie zapomnij się zapisać!

https://fotokrupa.zalamo.com/book#/

Zobacz jak było w zeszłym roku na naszych sesjach, w tym będzie równie pięknie, ale troszkę inaczej.

Sesje świąteczne 2020 – scenografie

Albumy / fotoobrazy / wydruki

Od zawsze lubiłam mieć zdjęcia wywołane na papierze. Na początku były to zwykłe klasery, gdzie wydruki wielkości 10×15 cm lądowały za folijkę. Później projektowałam albumy tradycyjne – tematyczne, opowiadające historie, głównie z wyjazdów ze znajomymi. Jak pojawiły się w moim świecie dzieci, dla każdego z nich prowadziłam album, do którego wklejałam przeróżniaste rzeczy, zdjęcia również. To są pamiątki na lata, dla nas, dla naszych dzieci, wnuków…

Jednak w dobie wszędobylskiej elektroniki, socialmediów, wirtualnych galerii, dajemy się wyrwać z magii dotykania wydrukowanych wspomnień. Nie traćmy tego. Drukujmy nasze ulubione zdjęcia, projektujmy albumy, które przetrwają lata i będą cieszyć oczy każde kolejne pokolenia.

Wybierając się do mnie na sesję zdjęciową, nie tylko zatrzymuję dla Was ten jeden moment, chwilę kiedy wspólnie przeżywacie kolejny etap swojego życia. Zatrzymuję dla Was wspomnienia i dodatkowo drukuję je na papierze, abyście mogli usiąść wygodnie w fotelu i oglądać wspólnie wasze uśmiechy. Drukuję dla was fotoobrazy / zdjęcia wielkoformatowe, które zdobią Wasze ściany i za każdym razem wywołują miłe wspomnienia. Drukuję dla Was również albumy, które leżąc na regale czekają na ten moment jak sięgniecie po nie ze swoimi bliskimi. To są te chwile, które właśnie te produkty wam dają…

Co znajdziecie w mojej ofercie?

(więcej…)

Sesje świąteczne 2020 – scenografie

Zapraszam do rezerwacji terminów:

https://fotokrupa.zalamo.com/book#/

tel. 502 089 262

aga.krupa@onet.eu

Agnieszka Krupa
Fotografia

Piastowska 4

45-020 Opole

Menu