Pakiet – Mój Pierwszy Rok

Chciałabym Wam przybliżyć pakiet ” Mój pierwszy rok”. W przeciągu pierwszego roku życia dziecka bardzo dużo się dzieje. Jest to czas, w którym Wasz maluszek nabywa nowych umiejętności i bardzo szybko rośnie. Niestety ten rok nam szybko umyka, a ja chciałabym dla Was zachować go na dłużej.

Podczas naszych spotkań dokumentujemy nowe umiejętności względem danego okresu rozwoju. Zaczynamy w okresie około 3-4 m-ca, kiedy Wasz maluszek już ładnie leży na brzuszku, podnosi główkę i ma bardzo fajny kontakt z otoczeniem, a jest już na tyle silny, że jest wstanie wytrzymać ogrom atrakcji jakie go czekają na sesji ( przebieranie, przekładanie, noszenie, zwracanie na siebie uwagi).

Kolejnym etapem jaki fotografuję, jest moment kiedy dziecko już siedzi. Staram się jedną stylizację powielić z wcześniejszej sesji, aby pokazać jak maluszek rośnie.

Trzecią sesję wykonujemy jak Wasza pociecha sama chodzi/biega 🙂 Kończymy projekt sesją na roczek, zwieńczeniem jest piękny album.

Jak zaczynacie swoją przygodę z sesjami jeszcze od brzuszka, taką serię możemy zacząć od razu, a na sesji noworodkowej wykonać pierwszą fotografię z maleństwem i aż do roczku.

Zapraszam do kontaktu, dowiedz się więcej na temat pakietu, zadzwoń, porozmawiajmy.

tel. 502 089 262

aga.krupa@onet.eu

Agnieszka Krupa
Fotografia

Piotrkowska 7d

45-316 Opole

Menu